hava 18° Orta
DOLAR 16,7832 %% 0.34
EURO 17,4971 %% -0.28
GRAM ALTIN 976,05 %% 0,63
ÇEYREK A. 1.595,84 %% 0,63
BITCOIN 19.390,50 %-0.18
SON DAKİKA
Google News

BAŞKAN V. AYDIN’IN KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Son Güncelleme :

07 Şubat 2022 - 9:40

/ 97 views kez okundu.
BAŞKAN V. AYDIN’IN KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, ilçemize bağlı kırsal mahallelerde gezi ve incelemelerde bulundu. Çitli, Yalınağaç, Baklatepe, Irgat ve Aktaş Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Aydın, vatandaşlardan istek ve talepleri dinledi.

ihsan emre aydın

Merkez mahalleleri sık sık gezerek, halkla buluşan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Aydın, kırsal mahalleleri de unutmuyor. Göreve geldiği günden bu yana vatandaşlarla bir arada olan Aydın, kırsal mahalleleri ziyaret ederek, vatandaşların önerilerini tek tek yerinde dinledi.
Aydın, beraberinde başkan yardımcıları ve birim amirleri ile Çitli, Yalınağaç, Baklatepe, Irgat ve Aktaş Mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Sorunları görüp talepleri yerinde dinleyen Başkan V. Aydın, hem belediyenin çalışmalarını anlattı hem de vatandaşların görüş ve önerilerini aldı. Aydın, daha güzel ve yaşanabilir bir İpekyolu için hep birlikte ortak akılla çalışmalar yapılacağına vurgu yaptı.

ihsan emre aydın

ihsan emre aydın

Ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan V. Aydın: “Bugün kırsal mahallelerimizden Çitli, Yalınağaç, Baklatepe, Irgat ve Aktaş Mahallelerimizin taleplerini dinledik ve istekleri yerinde inceleme fırsatı bulduk. Belediyemizden istenen talep ve çalışmaları programımıza aldık. Daha güzel ve yaşanabilir bir İpekyolu için, dayanışma ve iş birliğiyle, ele ele vererek hep beraber çalışacağız. Hemşehrilerimizin bizlerden olan taleplerini yerinde görmek ve bire bir sorunları ile alakadar olmak adına bu tür ziyaretlere önem veriyoruz.” dedi.

Van Haber