Başkan Uğurlu Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Çelikel’i ziyaret etti | 65saat.com | Van Haber65saat.com | Van Haber

1 Aralık 2021 - 13:18

Başkan Uğurlu Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Çelikel’i ziyaret etti

Başkan Uğurlu Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Çelikel’i ziyaret etti
Son Güncelleme :

20 Ekim 2021 - 0:30

Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel’i makamında ziyaret etti.

Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Taciser Çiftçi, Gülsüm Çakır ve Cahit Çiftçi, Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel’i ziyaret ederek, tüketici sorunları hakkında istişarelerde bulundu.

Son günlerde gündemde düşmeyen Van Kahvaltısı, Vedaş , Vaski sorunlarını dile getiren başkan Uğurlu” Son iki aydan bu yana Van Kahvaltısı üzerinde fahiş fiyat uygulamalarından dolayı Tüketicilerimiz ciddi zorluklarla karşı karşıya gelmektedir. Akabinde Vedaş zulmü kentin kanayan yarası haline geldi. Vaski’nin de suya yıl içinde üç defa zam yapması ve biriken borç adı altında tahakkuk ettirilen faturalar su tüketicilerin canını yakmaktadır. Bir an önce bu sorunların önüne geçirilerek tüketici istismarına izin vermemeliyiz” dedi.
Tüketici sorunlarının çözümü için elinden gelen gayreti gösteren Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel’e yönetim kurulu üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.
Yapılan ziyareti memnuniyetle karşılayan Genel Sekreter Çelikel Van’a katkı sunmak için gece gündüz çalıyoruz. Bizlerde çözüm konusunda kentte hizmet için varız” ifadelerini kullandı.
Ziyaret hatıra fotoğrafının ardından sonlandı.