2 Buçuk Yılda Neredeyse 10 Yıllık Çalışmaya İmza - 65saat.com | Van Haber | Van Haberleri 65saat.com | Van Haber | Van Haberleri

25 Ocak 2022 - 20:57

2 Buçuk Yılda Neredeyse 10 Yıllık Çalışmaya İmza

2 Buçuk Yılda Neredeyse 10 Yıllık Çalışmaya İmza
Son Güncelleme :

15 Aralık 2021 - 21:32

Van’ın Gürpınar Belediyesi, kırsal mahallelere yönelik stabilize yol yapım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış’ın talimatları ile ulaşım sıkıntısı çeken kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Birçok mahallede yürütülen çalışmaların kar yağışı öncesi bitirilmesi yönünde talimat veren Başkan Tanış, son 2 buçuk yılda yaklaşık 10 yıllık iş yapıldığını ifade etti.
Zorlu coğrafyaya rağmen ilçede önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Tanış, “Tüm çalışma arkadaşlarımız ve Belediye Meclis üyelerimizle birlikte vatandaşlarımıza hizmet götürme gayreti ve çabası içerisindeyiz. Yeni aldığımız iş makinalarıyla birlikte çalışmalarımız artarak devam ediyor. Son 2 buçuk yıla baktığımızda neredeyse 10 yıllık çalışmaya imza attık. Bunu sadece yol yapım çalışmalarımızda değil kültürel ve diğer çalışmalarımızda da görebilirsiniz. Milletimize hizmet yolunda durmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye de devam edeceğiz” dedi.